Kapitola 2. - Bella a Lucy

23. srpna 2011 v 17:38 | Barča |  Apokalypsa nebo nový svět?
Pan a paní Grangerovy už očekávali příjezd svých vnoučat a napouštěli bazén ve své zahradě. Z vedlejší zahrady se ozval hlasitý smích a vzápětí se u plotu oběvili dvě naprosto stejné rozesmáté dívky. Měli světle hnědé vlasy dlouhé na ramena, zelené oči a trochu větší přední zuby - dvojčata Wulfovy, Bella a Lucy.
"Dobré ráno paní Grangerová !" pozdravili jednohlasně dvojčata. "Vidím," pokračovala Bella. "že napouštíte bazén, přijede nějaká návštěva ? K nám zítra...budem mít s Lucy narozky, konečně nám bude 14 ! Přijedou všechny naše sestřenky a bratranci, prostě celá naše rodina a dokonce i prateta Marry-"
"Ano Bello, já vím." zarazila ji paní Grangerová. "Vyprávěla jsi mi to už včera....Knám zítra přijedou děti mé dcery - Rose a Hugo. Budou tu celé prázdniny."
"Super ! Kolik je jim let ??" zajímala se Lucy.
"Rose je čtrnáct jako vám, a Hugovi bude v srpnu jedenáct."
"Tak to si určitě budem rozumět ! Řekněte jim ať zítra příjdou na oslavu." řekla Bella a se svou sestrou se rozběhla pryč.
Rose a Hugo dorazili v pět večer a přivítali se s babičkou a dědou. Samozřejmě že sem o prázdninách jezdili, ale jen tak na dva dny.
"Co kdyby jsme si večer udělali táborák ?" navrhl děda.
V osm večer už seděli na zahradě u ohně. Dvojčata Wulfovi to samozřejmě spozorovali a přiběhli ke plotu.
"Dobrý večer." pozdravila Bella. "Nemohly by chom jít k vám na táborák prosím ?"
"Ale jo." řekla paní Grangerová a otevřela branku. Rose byla ráda, že tu zřejmě nebude všechen čas trávit se svým mladším bratrem.
Tak seděli, opékali špekáčky, povídali si a smáli se. Bella, Lucy a Rose se za těch pár hodin skamarádili jako by se znali snad rok a Huga trochu rozčilovalo že někdy nerozumí tomu o čem holky mluví. Rose si začínala myslet, že ty prázdniny zřejmě nebudou tak špatné, jak myslela, ale měla pravdu ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama