The summer holiday

30. července 2012 v 11:31 | Barča |  Já & blog
Po dlouhé době opět vás opět zdravím, a doufám že se užíváte léto ;).
Pravda, počasí není vždy ideální, ale lepší jako loni :). Byla jsem teď většinou v jak já říkám bezinternetové zóně. Kvůli úpravám domu jsme byly se sestrou dlouho u babičky, kde není ani pc natož net, ale mě to ani tak nevadilo. Doby kdy jsem na tom byla v podstatě závislá už pominuly :).
Kromě toho jsem byla taky u kamarádky ze třídy v Hulíně. Fakt jsme si to užily, nejvíc bylo asi remixování písniček na klávesách xD.
Také bych mohla zmínit večerní akce, které jsou zvlášť o prázdninách naprosto úžasné :). Zkrátka a dobře si tyto prázdniny fakt užívám, a myslím že je to proto, že byl tento školní roz zvlášť nabytý a já konečně můžu dělat to, na co jsem prostě jinak neměla čas.
Ale už se nám to krátí :( ... Půlka prázdnin je téměř za námi a já si dnes užívám poslední den, kdy je mi ještě patnáct x).

A tím už se dostávám k tomu, co jsem chtěla. Chtěla jsem si všechno, co jsem dělala za tento měsíc zapsat, abych si to v dobách velkých písemek mohla přečíst a aspoň ve vzpomínkách se tak vrátit do prázdnin. Jenže mě se prostě nechce. Je toho tolik, že bych si na všechno beztak ani nevzpomněla xD
A proto přidávám tuto písničku. Písničku, kterou mám s těmi událostmi spojenou. Z vlastní zkušenosti vím, že když si to poslechnu za rok, tak se mi všechno vybaví, i když to zní divně xD.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joure Joure | Web | 30. července 2012 v 23:43 | Reagovat

Ach léto! :-) nechápu kam se poděla celá půlka prázdnin... :-) ale ještě jedna je před náma. :-D no když jsme u toho, je někdy dobře si od toho compu odpočinout.. :-) nejlepší někde na chatě.. :-) jak vidím, u kamarádky sis to očividně užila :-D Hulín mám asi 30 kiláků od baráku takže i s mou mizernou orientaci vím kde je :-D a písnička pěkná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama