Čas se nezastaví

30. srpna 2012 v 11:32 | Barča
I když právě teď, v tuhle dobu, kdy se prázdniny rychle blíží ke konci, by si to sposta znás přála. Aby se čas zastavil. Nebo dal vrátit zase o dva měsíce zpátky. Ale tak je to vždycky. Těžko se mi odchází od něčeho, na co jsem si zvykla. Ale vím, že takhle bych se nikam nedostala. Je potřeba jít dál, mít nějakou změnu. Vím, že ve druháku zažiju spoustu nových věcí, když se mi podaří přepnout mozek z nicnedělání na vysokou každodenní aktivitu (a že to bude pěkně těžké, po dvou měsících). Vím, že zachvíli si přes samou práci ani nevzpomenu na to, o čem jsem teď přesvědčená, že mi to bude hodně chybět. To je právě ta hlavní nevýhoda intru. Je to jako mít dva životy. Jeden tam, a jeden doma. Za ten rok se mi to stále nepodařilo zkombinovat dohromady.
Už mě začíná přecházet i moje každoroční "deprese" po návratu z letního hudebního tábora. Přijde mi, že to loučení je rok od roku horší, vážně. Jediná polehčující okolnost je, že vím, že příští rok můžu jet zase, i když bych správně neměla. Vždycky je to týden, za který se toho stane tolik jako jindy za měsíc. Kdybych měla všechno podrobně napsat, ani by mi na to kapacita článku nestačila, to je jasný. A pak, hlavně by to zřejmě nikoho nezajímalo, protože číst není jako zažít. Shrnu to takhle - jídlo hrozný, katastrofální sprchy bez závěsů, byla jsem věčně nevyspaná a totálně mi odešly hlasivky. Ale přes to všechno to byl zaručeně nejúžasnější týden za tohle léto. To je dokonalý příklad, jak jsou "materiální" věci někdy nedůležitý. Za nějakou dobu si na tyhle věci nevzpomenu, ale ty zážitky, ty záchvaty smíchu, a hlavně všichni ti, kteří mi budou tak chybět - na tohle nikdy nezapomenu :).
Tohle léto mi dalo hodně. Po roce dřiny jsem si mnohem víc užila ten klid. Zjistila jsem, že někdy je dobrý se na chvilku zastavit. Zjistila jsem, že na některý věci by se nemělo spěchat. Uvědomila jsem si, že se nemůžu stavit mezi dva lidi kvůli vlastnímu štěstí (naštěstí dostatečně brzo). Zjistila jsem, že ne vždycky můžu mít to co chci. A hlavně, že život jde dál. Nikdy se nic nevrátí. Ale přijdou nový věci, který budou možná i lepší, i když si to teď nepřipouštím.
Abych to nějak uzavřela - doufám, že tohle bude dobrý rok. Je mi šestnáct a prostě si budu užívat, ne se zabývat minulostí :).
Přeju vám všem spoooustu energie do nastávajícího školního roku ;).
Barča ♫
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy.Child Crazy.Child | Web | 30. srpna 2012 v 11:59 | Reagovat

Taky jsem na intru a proto přesně dokážu pochopit, co myslíš těmi dvě mi životy. Každopádně bych radši měla jen ten jeden, ten doma, protože to na tom intru nesnáším =/

2 Schleichovka Schleichovka | Web | 5. ledna 2013 v 18:45 | Reagovat

ahoj :)
prosím prosím, můžeš pro mě hlásnout tady, pro "Schleichovka(1)"?
byla bych ti vděčná, a ráda oplatím, stačí napsat :) :)
http://ranchvelvet.blog.cz/1301/narozeninova-fotosoutez#komentar105257440

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama