Harry Potter

Jablečná relikvie

6. července 2012 v 14:43 | Barča
No, popravdě si nejsem úplně jistá, jak na to budete reagovat, protože většina z vás má Harryho Pottera ráda jako klasiku. Tohle je totální parodie, ale zasmála jsem se u toho. Prostě to musíte brát hooodně z nadhledem :D

HP7 část 2 bude nejkratší ze všech dílů!

23. srpna 2011 v 20:49 | Barča


Njedřív bych vám chtěla představit můj nový spřátelený blog :) řekla bych, že blog asi patří dvoum lidem, podle jména Padfoot & Prongs (což znamená Tochošlápek & Dvanácterák) v komentářích, a jejich blog najde tady: http://hp-atc.blog.cz/ (sory ale odkazy mi nefungujou :/)
No a právě na tomto blogu jsem se dozvěděla, že producent HP potvrdil, že právě Harry Potter a relikve smrti část 2 bude nejkratší ze všech HP filmů! Bude mít prý jen něco přes dvě hodiny. To mi ještě nějak nevadí, těch pár minut je mi jedno, když film bude dobrý, což nepochybně bude! xD Ale docela mi vadí, teda vlastně vážně brutálně mě naštvalo, že je potvrzeno i to, že epilog bude trvat jen asi dvě minuty! Proč mi tohle dělají?! Vždyť zrovna na epilog se těším úplně nejvíc z celého filmu, a on má mít dvě minuty?
No, co s tím nadělám... ale když už mluvím o HP7, musím vám sem dát trailer na druhou část xD Ani nepochybuju o tom, že už jste ho viděli (já ani nepočítám kolikrát xD), ale je prostě úžasný! x)
 
 

Reklama